Evden Eve Nakliye Faaliyetleri Izmir

izmir nakliye

İzmir ve çevresinde kurumumuzca icra edilen eşya taşıma hizmetlerinde, İzmir çevresinde ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, buradaki müşterilerimize İzmir departman otoparkımızda mevcut olan taşıma vasıtalarımız yönlendirilmektedir.

İzmir evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal anlamda içselleştiren işletmemiz, İzmir ve çevresinde güvenli nakliyecilik vermektedir.

Eski usullerle taşınma çağı bu zamanda işlevini yitirmiştir. Şimdilerde kaliteli çözümlerle evden eve taşımacılık işlemlerinde branşlaşamayan nakliye kuruluşlarına ev eşyalarının taşınması işlemlerinde ilgi duyulmamaktadır. Eşya taşıma aşamalarında profesyonel olan şirket personelimizin tamamı kendi sorumluluk sahalarında önemli derecede tecrübe sahibidir. İcra ettiği vazifeyi kendi şahsi kariyeri biçimine getirmiş kişilerle kadrosunu güçlü hale getirmiş bulunan kurumumuz adına, müşterilerimizin memnuniyeti herşeyden çok önemlidir.

Eşya taşıma hizmetlerinde herşeyden önce raporlama hizmeti icra edilmektedir. Eksper işlemleri ücretsizdir ve taşıma işinin en mühim bölümlerinden birini meydana getirmektedir. Eksper işlemlerinin titizlikle organize edilmesi, eşya taşıma işlemleri boyunca problem oluşmasını önleyecektir. Söz konusu nedenle, eksper faaliyetleri alanında görevlendirdiğimiz kadromuz, işlerinde birikimli kişilerdir.

İnceleme hizmeti sayesinde problemler meydana gelmeden engelleniyor.
Eksper kadromuz, ekspertiz hizmeti gayesiyle evinize geldiğinde, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını hesaplar ve gerekli olacak nakil vasıtasını saptar. Nem gibi iklimsel etkenlerden eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve hususi dizayn kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş yay donanımlarıyla fazlasıyla korunaklıdır. Çelik kasa kamyonlarımız yeni ve güvencelidir. Nakliyat araçlarımızın bakımları devamlı olarak yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.
Eksper kadromuz, doğru nakil aracıyla beraber gerekli olan paketleme öğeleri, görevlendirilecek kadro ve diğer mühim unsurları ekspertiz sırasında belirlemektedir. İnceleme işlemi bitiminde taşınacak yerin çevresel durumu saptanır ve lojistik planlaması yapılır. İnceleme aşaması akabinde güvence adına sigorta poliçesi hazırlanır.

Ambalajlama ve Kamyona İstifİzmir evden eve taşımacılık etkinlikleri hakkında birikimli durumda bulunan eleman kadromuz, eşya taşımacılığı meselesi için fazlasıyla ciddiyet barındıran ambalajlama işlerini elit usullerle sonuca ulaştırmaktadır. Söz konusu kaliteyleİzmir Evden Eve Nakliye Kurumları arasında, kuruluşumuz ciddi bir mevkidedir. Şirketimizin tariflendirdiğiİzmir ev nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma servis aşamaları arasında özellikle titizlik gösterilmesi icab eden işlemdir.
Hassas ya da değerli eşyalar için ayrıntılı paketleme usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, farklı paketleme unsurları tercih edilmektedir. Geniş eşyalar dikkatle paketlenir. Monte hizmetleri için tecrübeli kadromuz görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması gayesiyle farklı ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulur. Asansörün duvara tam yaslanması ve taşıma alanının doğru bir halde gidip gelmesi ve zorlanmaması gerekmektedir Asansör operatörümüz bu konuda birikim sahibidir.İzmir asansörlü nakliyat hizmetleri neticesinde şirketimiz, İzmir ve yakınlarında bulunan ev yada büronuzda eşyalarınızı kısa zamanda ve güvenle indirerek araca istiflemekte ve aynı biçimde evinize çıkarmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların öncelikle paketlenmesi ve zemine indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük eşyalar sağlam olması nedeni ile alt kısma istiflenir. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik aygıtlar nispeten üstlere yerleştirilir.

Eşyaların benzer şekilde yeni eve konumlandırılmasıyla, eşya nakli süreci genel anlamda biter. Yeni mekanda taşınan materyallerin istediğiniz gibi yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda özel personelimiz vazife yapar. İstendiğinde eşyalarınızın döşenmesi hizmeti konusunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *